skiplink
english franšais deutsch polski italiano dansk espa˝ol

Impressum

Wydawca

IG BAU
Hans-Joachim Wilms (Zastępca przewodniczącego federacji)
Olof-Palme-Stra▀e 19
60439 Frankfurt am Main
EFFAT - European Federartion of Food,
Arnd Spahn (Sekretarz sektora rolnictwa)
Agriculture and Tourism Trade Unions
Rue du FossÚ-aux-Loups, 38 box 3
B-1000 BrŘssel
PECO-Institut e.V.
Thomas Hentschel (Kierownik)
Luisenstr. 38
D-10117 Berlin

Aby skontaktować się z nami prosimy o skorzystanie z naszego linkformularza.

Odpowiedzialność za treść i linki

Treści naszych stron zostały opracowane z dużą starannością. Za prawidłowość i aktualność treści nie możemy jednak przejąć gwarancji.

Nasza oferta zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych trzecich, na których treść nie mamy wpływu i za które nie możemy ponosić odpowiedzialności. Za treść olinkowanych stron jest każdorazowo odpowiedzialny oferent lub użytkownik strony.

Prawo autorskie

Przygotowane treści  na niniejszych stronach internetowych podlegają niemieckiemu prawu autorskiemu. Udział osób trzecich jest oznakowany. Powielanie i rozprowadzenie treści danej strony internetowej jest dozwolone dla celów niekomercyjnych, o ile w odpowiednim miejscu  będzie zaznaczona wskazówka o autorze („agri-info.eu”). Komercjalne używania treści tej strony wymaga pisemnego uzgodnienia z wydawcą.

Ochrona danych

Jeśli na naszych stronach pojawią się dane osobowe (formularz kontaktowy), nastąpi to zawsze dobrowolnie. Gromadzenie i przekazywanie tych danych osobowych następuje wyłącznie w powiązaniu z celem tej strony internetowej, zwłaszcza dla podjęcia kontaktów z europejskimi Związkami Zawodowymi Pracowników Rolnictwa. Przekazywanie danych osobom trzecim dla komercjalnego wykorzystania jest wykluczone.